Hakkımızda

Kılıç Triko’yu Yakından Tanıyın…

Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde kurulmuş olup; 3.000 metrekare kapalı alanda tekstil sektörünün önemli firmalarına hizmet veren bir işletmedir. Kurucumuz Muhammet Kılıç, tekstil sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimini yeni teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek, tekstil sektörünün her alanına hitap eden imalatlar yapmaya başlamıştır.

Ortaya çıkardığımız ürünlerin müşteri memnuniyeti ve devamlılığı oluşturacak kaliteyi yakalaması birincil hedeflerimizdendir. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle birlikte gelişerek büyümeye, daha iyi ve kaliteli ürünler üretmeye davet ediyoruz. Bünyemizde gerçekleşen aylık üretim kapasitemiz 50.000 üründür…

Değerlerimiz…

Vizyonumuz

Tekstil Sektöründe;

Dünya pazarında lider bir konuma gelerek liderliğini büyüyerek sürdürmek,

Faaliyet gösterdiğimiz bölgeleri tekstil sektörünün merkezi haline getirmek,

Kalite anlayışımızı, Avrupa normlarında tutmak.

İhracat yapmış olduğumuz ülke ağını genişletmek.

Ülke, sektör ve marka hedeflerimizi en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz

Entegre ve modern teknolojiye sahip tesislerimizde uluslararası standartlara uygun üretim yaparken kalite, sürdürülebilirlik, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerini benimseyerek toplumu oluşturan bireylere değer katmak,

Müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak

Tekstil sektöründe istihdam sağlayarak ülkenin gelişimine katkıda bulunmak

Müşteri beklentilerini zamanında ve esnek üretim yaklaşımıyla yerine getirmek

Çalışanlarını ve paydaşlarını, sürekli yeniliklere, gelişime ve başarmaya teşvik etmek.

DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

“Kazan Kazan”

Müşterilerimiz yıllardır kalite ve güven anlayışı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızın devamlılığını sağlayan en önemli destekçilerimizdir. Takım ruhumuzu, kalite ve güven anlayışı ile yürüyen iş ortamımızı kaybetmemek; tecrübelerimiz ışığında kurduğumuz şirket kültürümüzü koruyabilmek için bizim gibi düşünen ve bizi destekleyen müşterilerimizi memnun etmeyi birinci görevimiz olarak görürüz.

SAHİPLENME

“Bizim işimiz!”

Kılıç Tekstil, işinin gereklerini yerine getirirken şirketinin ve müşterilerinin kaynaklarını özenli ve etkin kullanır. Verilen hizmetin kalitesini tüm süreçlerinde sağladığı katma değer ile garanti altına alır.

TAKIM ÇALIŞMASI

“Biz!”

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hizmetlerimizi sunarken iletişimde bulunduğumuz her kurum ile etkileşimimizi uyumlu ve iyileştirici süreçler dahilinde tasarlarız. Yapılan işin en iyi olması için bir bütüne ait önemli parçalar olduğumuzu unutmayız.

LİDERLİK

“Öndeyiz!”

Sektör gereklerini en iyi şekilde takip eder, işimizi sürekli daha iyi yapmak için çabalarız. 23 yılı aşkın tecrübemiz, dışa dönük bakış açımız ve gelecek stratejilerimiz ile hizmet verdiğimiz alanın lideriyiz.

FARKINDALIK

“Farkındayız!”

Dış dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklardan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte dünyayı da değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız.

SAYGI

“Kendine ve paydaşlarına saygılı ol!”

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken yapılan tüm faaliyetlere dahil olan birimlere ait farklı fikir ve görüşlere saygı duyarız.

AMACA YÖNELİK OLMA

“Hedeflerini unutma!”

İşimizi yaparken amaca yönelik çalışmanın hedeflere varmak için gerekli olduğuna inanırız. Tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı en etkin biçimde amaca giden yolda kullanırız.

Yasalara Uygun Davranmak

Kılıç Tekstil, faaliyet alanına giren tüm konulardaki yasa ve yönetmeliklerle, Şirketin Yönetim Kurulu tarafından yayınlanan politika ve çalışma ilkelerine uygun hareket eder.

Kalite Yönetimi

Kılıç Tekstil için iç ve dış müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak, alınan tüm kararlar ve ilişkilerde en yüksek ahlaki değerleri gözetmek, yapılan her işi geliştirmek için sürekli…

Disiplin Yönetmeliği

Kılıç Tekstil, iş sözleşmesi ve şirket yönetmeliğine aykırı davranış ve hareketlerde bulunan, mesleki görevlerini yapmayan veya görevinin gerektirdiği titizliğe uygun şekilde davranmayanlar…

İş Sağlığı ve Güvenliği

Yaşadığımız gelişim ve dönüşüm çağının merkezinde insanın olması, emek ve çabalarıyla işimize değer katan çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmayı hedeflemekteyiz.